• Dni Otwarte w Ropczycach

• Jak co roku uczniowie klas 8 wybierają się z wychowawcami na Dni Otwarte do szkół średnich. Tego roku nie mogło być inaczej. W dniu 14 marca klasa 8 pod opieką pani Patrycji Wiktor i pani Anety Rzeczyckiej wybrała się do Ropczyc w celu poznania oferty edukacyjnej, jak również bazy szkolnej. Szkoły średnie zaprezentowały się znakomicie, przygotowały liczne atrakcje dla ósmoklasistów. Dzień był bardzo intensywny, ponieważ uczniowie chcieli odwiedzić wszystkie szkoły średnie, co im się udało. Wyjazd był bardzo potrzebny, utwierdził wszystkich w przekonaniu, która szkoła będzie najbardziej dla nich odpowiednia. Dziękujemy serdecznie za miłą atmosferę.

• Dzień Kobiet w przedszkolu

• 8 marca to wyjątkowy dzień w roku, w którym swoje święto obchodzą wszystkie kobiety, zarówno te duże, jak i te małe. W tym szczególnym dniu chłopcy w naszej grupie złożyli życzenia swoim koleżankom i paniom. Nie obyło się bez słodyczy i drobnych upominków, a chłopcy tego dnia zachowywali się jak prawdziwi dżentelmeni, byli przemili i bardzo uczynni. Panie i dziewczynki dziękują chłopcom za piękne życzenia.

Marta Mytych

• Walentynki w przedszkolu

• 14 lutego 2023 roku był dla naszych przedszkolaków prawdziwym, czerwonym dniem miłości i przyjaźni. Dzieci wzięły udział w różnych zabawach i konkursach związanych z walentynkami: szukały drugiej połówki serca, rozwiązywały zagadki dotyczące bohaterów bajek, wzięły udział w teleturnieju „Randka w ciemno” i wielu innych zabawach. Nie zabrakło oczywiście sercowych kolorowanek, spontanicznych emocji oraz pozytywnych uczuć. Na koniec tego czerwonego dnia, każde dziecko otrzymało walentynkę i słodkie upominki. Bardzo dziękujemy Paniom z Rady Rodziców za przygotowanie słodkości dla naszych maluchów.

Marta Mytych

• Kiermasz dla chorej Natalki

• Bardzo dziękujemy osobom, które zaangażowały się w przygotowanie dzisiejszego kiermaszu, z którego dochód jest przeznaczony dla chorej Natalki Pociask❤️

• Wizyta pani Magdaleny Jezior

• W ostatnich dniach naszą szkołę odwiedziła Pani Magdalena Jezior. Pani Magda, jako nauczycielka Zespołu Szkół Techniczno - Weterynaryjnych w Trzcianie, przedstawiła bogatą ofertę edukacyjną dla przyszłych uczniów. Opowiedziała o bogatej bazie dydaktycznej, możliwościach uzyskania dodatkowych kwalifikacji w zawodzie oraz zajęciach pozalekcyjnych prowadzonych w szkole. Uczniowie klasy 8 z uwagą wysłuchali Pani Magdaleny. Tym samym rozpoczęliśmy przygotowania do wyboru szkoły średniej. Dziękujemy za poświęcony czas i cenne informacje.