• Gra na informatyce inaczej

Gra na informatyce? Dlaczego nie, musi tylko spełniać odpowiednie wymagania. Uczniowie klasy IV, VI, VII i VIII połączyli przyjemne z pożytecznym. Wykazali się zręcznością i pomysłowością w przemieszczaniu się po “Interlandii - magicznej krainie pełnej miłych i niemiłych niespodzianek”, a dodatkowo zgłębiali wiedzą na temat bezpiecznego zachowania w Internecie poprzez odpowiedzi na pytania zadawane w grze.

Monika Skiba

Dzień Bezpiecznego Internetu w klasie VII i VIII

• Zapisy na turniej szachowy

Informacje i zapisy u p.W.Maciołka

• Konkurs ortograficzny

Już wkrótce Międzynarodowy Dzień Języka Ojczystego. Z tej okazji zapraszamy uczniów naszej szkoły do udziału w XVIII Szkolnym Konkursie Ortograficznym :) Życzymy powodzenia!

• Pokaż zajęć z robotyki i programowania

Dzisiejszy pokaz zajęć z robotyki i programowania💻👩‍💻

• IX Indywidualny Turniej Tenisa Stołowego im. Władysława Sąsiadka - Ropczyce 2024

Nina Skóra oraz Oliwia Kisiel zajęły II miejsce w turnieju tenisa stołowego w swojej kategorii wiekowej. Obie uczennice uzyskały też awans do zawodów powiatowych. W turnieju wystąpili - Oskar Kisiel miejsce IV, Patryk Depowski miejsce V, Paweł Strzałka , Gabriela Chamera, oraz Gabriela Skóra. Wszyscy uczestnicy turnieju otrzymali posiłek, pamiątkowy medal, a trójka najlepszych zawodników nagrody rzeczowe.

Wiesław Maciołek

• Wyjazd na narty

🎿⛷️Przygoda z nartami rozpoczęta!!

• Dzień Babci i Dziadzia - kl. 0 i I

,,Babuniu, Dziadziuniu, w dniu Waszego święta,

życzenia składają Wam wszystkie wnuczęta..."

Mimo że styczeń jest zimowym miesiącem, pełnym chłodnych dni, to 21 i 22 każdemu robi się cieplej na sercu, bo przecież jest to święto wszystkich babć i dziadków👵👴🥰To dzień pełen uśmiechów, wzruszeń i radości.

23 stycznia odbyła się w naszej szkole wspaniała uroczystość z okazji Dnia Babci i Dziadzia. W pięknie udekorowanej sali gimnastycznej dzieci z przedszkola i klasy I przedstawiły bardzo żywiołowy program artystyczny. Następnie wszyscy goście wraz z dziećmi zostali zaproszeni na przygotowany z tej okazji słodki poczęstunek.

• Rozwiązanie konkursu

📰Rozstrzygnięcie konkursu organizowanego przez Samorząd Uczniowski na tematyczną gazetkę 📰za styczeń:

I miejsce kl. VII

II miejsce kl. V i VIII

III miejsce kl. IV i VI

• Wizyta policjanta

19 stycznia odbyło się spotkanie profilaktyczno-edukacyjne uczniów naszej szkoły z p. dzielnicowym Mieszkiem Oleksym.Podczas prelekcji policjant przypomniał o zagrożeniach mogących pojawić się w trakcie ferii. Szczególnie skupił się na omówieniu zasad bezpieczeństwa podczas uprawiania sportów zimowych oraz gier i zabaw na świeżym powietrzu.

• Konkurs matematyczny

Zapraszamy uczniów klas IV-VIII do udziału w konkursie matematycznym. Szczegóły na plakacie i regulaminie zamieszczonym w każdej klasie.

• Warsztaty

Dzisiejsze warsztaty pt. "Energia Odnawialna"🌪️🔌🔋

• Dzień Sprzątania Biurka w klasie V

12 stycznia klasa V świętowała Dzień Sprzątania Biurka. Rozwiązywali różne zadania matematyczne w praktycznym i codziennym zastosowaniu.

Klasa tak bardzo się zainspirowała tym dniem, że posprzątała swoje biurka oraz szafki. To była ciekawa i wesoła lekcja, a także przyniosła wiele korzyści.

Marta Zajchowska

• Rada Rodziców zaprasza

• DRUŻYNOWY TURNIEJ TENISA STOŁOWEGO NIEDŹWIADA DOLNA 2024

Na sali gimnastycznej SP w Niedźwiadzie Dolnej odbył się Drużynowy Turniej Tenisa Stołowego Dziewcząt i Chłopców. W turnieju wzięło udział 15 drużyn, 7 dziewcząt oraz 8 chłopców.

Drużyna dziewcząt z naszej szkoły w składzie Oliwia Kisiel oraz Emilka Ochab zajęły miejsce III, a drużyna chłopców w składzie Paweł Strzałka i Patryk Depowski miejsce VI. Gratulacje!!💪👏👏👏

Wiesław Maciołek

• Wigilie klasowe

Zgodnie z tradycją wychowawcy każdej z klas ze swoimi uczniami zasiedli do stołu, na którym czekały tradycyjne potrawy wigilijne oraz owoce, pierniki i inne słodkości. Wspólnie spędzony czas to chwile radosne, pełne wzruszeń i dobrych życzeń. Dzieląc się opłatkiem i śpiewając kolędy złożyliśmy sobie życzenia świąteczne🎄

Dziękujemy naszym niezawodnym Rodzicom za pomoc w przygotowaniu❤️❤️❤️

• Rozstrzygnięcie konkursu

Rozstrzygnięcie 🎄konkursu 🎄na najpiękniejszą 🎄choinkę. 🌲 🎄☃️❄️. Wszystkie piękne, wyjątkowe, cudnie przyozdobione. Brawo 👏🏻. I miejsce klasa 1, II - miejsce klasa 0, III miejsce - klasa 2 i 3. Gratulacje !!!!👏🏻👏🏻🎊👏🏻👏🏻

• Wyniki konkursu

Rozstrzygnięcie konkursu organizowanego przez Samorząd Uczniowski na tematyczną gazetkę za grudzień:

I miejsce kl. IV

II miejsce kl. V

III miejsce kl. VIII

Gratulujemy❤️

Marta Zajchowska

• Przedstawienie cyrkowe "Szok"

W dniu 19.12.2023 roku naszą szkołę odwiedzili artyści cyrkowi ukraińskiego cyrku „Szok”. Artyści w ciekawy sposób zaprezentowali widzom różnorodne magiczne sztuczki cyrkowe, pokazy żonglerki oraz ekwilibrystyki. Jednak najwięcej emocji wzbudziły pieski-pudle. Artyści nawiązali współpracę z widownią, angażowali dzieci w aktywny udział w ich pokazach. Chętne i odważne mogły spróbować swoich sił i umiejętności we wspólnym wykonywaniu cyrkowych pokazów. Podczas całego występu panowała miła i serdeczna atmosfera radosnej zabawy. Umiejętności artystów wywierały na widowni podziw oraz zachwyt, co było z kolei nagradzane gromkimi brawami.

strona: