Kronika Szkoły

Lata 1984 - 1994

Rok szkolny 1984/85

Nowy rok szkolny stawia przed Gronem Nauczycielskim poważne zadania zmierzające do podniesienia na wyższy poziom pracy dydaktyczno - wychowawczej, opiekuńczej i organizacyjno - gospodarczej szkoły. w tym roku szkolnym poszerzył się skład grona Nauczycielskiego. do pracy przybyły dwie osoby: mgr M. Łagoda i mgr Wojciech Żuchowski.

mgr  Wojciech  Żuchowski

mgr Maria Łągoda

W dniu 1 września rozpoczęto nowy rok szkolny, na program złożyły się : przemówienie dyrektora szkoły , wysłuchanie przemówienia MO i W, powitanie uroczyste pierwszoklasistów i część artystyczna przygotowana przez druzynę harcerską. Naukę w szkole rozpoczęło 218 uczniów plus 35 przedszkolaków.

W dniu 17 września odbyło się uroczyste pasowanie uczniów kl. piewrszej . Bardzo bogaty proram przygotwała wychowawczyni klasy p. H. Rusin. Po oficjalnej uroczystości odbyło się spotkanie całego Grona Nauczycielskiego z rodzicami. Uczniowie pierwszej klasy bawili się wesoło pod opieką wychowawczyni.

Również w tym roku szkolnym uroczyście obchodzono Dzień Edukacji Narodowej. Kol. Izabela Marć została wyrózniona złotym krzyżem zasługi za dwudziestoletnią pracę dydaktyczno - wychowawczą. Po części artystycznej Zarząd Komitetu Rodzicielskiego złożył serdeczne życzenia całemu Gronu Nauczycielskiemu wraz z wiązanka kwiatów.

Rok szkolny 1985/86

Drugiego września rozpoczęto nowy rok szkolny 1985/86. Naukę w szkole rozpoczęło 229 uczniów plus 22 przedszkolaków. W tym roku szkolnym w poszerzonym składzie rozpoczęło pracę Grono Nauczycielskie. W skład Grona Nauczycielskiego wchodzą:

1. Maria Stasiowska - dyrektor szk.

2. Izabela Marć

3. Regina Wyrwa

4. Zofia Wójcik

5. Halina Rusin

6. Maria Łagoda

7. Małgorzata Saroma

8. Alina Klimek

9. Danuta Sąsiadek

10. Danuta Lis

11. Alina Żuchowska

12. Wojciech Żuchowski

mgr inż. Alina Żuchowska

Na uroczysrość rozpoczęcia roku szkolnego złożyły się: przemówienie Ministra Oświaty i dyrektora szkoły, przewodniczącej Komitetu Rodzicielskiego - Aliny Woźnej i część artystyczna: wiersze, piosenki, powitanie pierwszoklasistów.

W dniu 14 października obchodzono uroczyście Dzień Nauczyciela. Przygotowano uroczystą akademię, na którą złożyły się: wiersze, piosenki. "Koncert Życzeń" i tańce młodzieży harcerskiej. Po części artystycznej Zarząd Komitetu Rodzicielskiego przygotował miłe spotkanie dla całego Grona Nauczycielskiego. Bardzo uroczyście obchodzono zakończenie roku szkolnego w kl. VIII. wychowawcą była wówczas p. Izabela Marć. Rozdanie świadectw ukończenia szkoły odbyło się w wolną sobotę 14 czerwca 1986 r.