Rok szkolny 2013/2014

Tematy projektów - opiekunowie

RELIGIA

Temat -  Szlakiem przydrożnych kapliczek i krzyży.

Opiekun – ks. Robert Wisniewski

MATEMATYKA

Temat -   Matematyka wokół nas.

Opiekun – Marta Zajchowska

JĘZYK ANGIELSKI

Temat-  Angielski to zabawa.

Opiekun – Paulina Piotrowska

Skład grup projektowych - uczniowie

RELIGIA

Sebastian Kulpa

Mateusz Misiura

Dominik Kontrabecki

Kamil Wielgus

MATEMATYKA

Karol Pawlus

Kinga Bereś

Maciej Wiktor

Karolina Kramarz

JĘZYK ANGIELSKI

Martyna Tokarz

Joanna Wójcik

Ewa Pawłowska

Klaudia Bochenek

Natalia Kliś

ZDJĘCIA Z DNIA PROJEKTÓW

Asia , Natalia, Kinga, Ewa i MArtyna prezentują rezultaty pracy nad projektem z języka angielskiego. Dzewczynki przekonały słuchaczy, że angielski to rónież zabawa.

Kinga, Karolina oraz Karol i Maciek w przedstawieniu matematycznym o procentach.

Chłopaki z kl. II - Sebastian, Kamil, MAteusz i Dominik prezentują album o kapliczkach naszej miejscowości.

Sprawozdanie z realizacji projektów edukacyjnych klasy II gimnazjum  w II semestrze roku szkolnego 2013/2014

W roku szkolnym 2013/2014 realizowano 3 projekty edukacyjne.

• Na początku II sem. opiekunowie omówili ze swoimi uczniami cele projektów , ustalili harmonogram działań oraz przydzielili zakres prac w zespole. Określone zostały również sposób prezentacji projektu oraz zapotrzebowanie na potrzebne materiały do jego realizacji.
  • Od lutego do czerwca 2014 uczniowie pracowali w grupach nad realizacją projektów, konsultowali się z opiekunami oraz koordynatorem. Ustalono również termin prezentacji na czerwiec  2014 r.
  • Dzień projektów edukacyjnych odbył się w czwartek 12 czerwca. Uczniowie realizujący projekt z religii zaprezentowali album przedstawiający kapliczki i krzyże przydrożne naszej miejscowości oraz ich opis. Z języka angielskiego przedstawili film, prezentację multimedialną oraz gry językowe. Z matematyki zaprezentowali makietę szkoły oraz prezentację multimedialną.  Prezentacje obserwowali uczniowie kl. I  gimnazjum, opiekunowie, nauczyciele Zespołu Szkół, Dyrektor szkoły oraz koordynator. Komisja oceniająca składała się z opiekunów projektu. Wszystkie prezentacje otrzymały akceptację komisji. Uczniowie zostali ocenieni przez opiekunów z danego przedmiotu za wkład w pracę zespołu i odpowiednie zaprezentowanie pracy. Wkład w realizację projektu poszczególnych uczestników uwzględniono przy ocenie ich zachowania na koniec roku szkolnego.
  • Dokumentacja dotycząca realizacji projektów w formie „Karty projektu” oraz „Karty oceny projektu i prezentacji projektu edukacyjnego” została przedłożona przez koordynatora dyrektorowi szkoły.

Łączki Kucharskie, dn. 27 czerwca 2014r.

Opracowała: Lidia Nykiel -  koordynator  szkolnych projektów edukacyjnych